1. Úvod
  2. ČLÁNKY A VIDEÁ
  3. Zaujímavé články
  4. Ako vybrať správny TV držiak
Ako vybrať správny držiak na Tv

Ak nemáte čas alebo chuť zisťovať, ako zvoliť správny držiak na Vašu televíziu, odporúčame práve prejsť na naše ODBORNÉ PORADENSTVO, kde vyplníte pár vecí (cca. 30 sekúnd) a my Vám na e-mail zašleme ponuku držiakov, ktoré budú spĺňať Vaše požiadavky.

Ako vybrať správny držiak na Tv

 

V prípade, že si chcete držiak vybrať sami, prečítajte si prosím tu zopár dôležitých rád:

Najskôr si zistite rozstup otvorov pre uchytenie držiaka na Vašu TV (zadná strana TV). Odborne sa táto rozteč nazýva VESA standart alebo tiež VESA norma. Táto rozteč je najdôležitejším parametrom pri výbere vhodného držiaku na Vašu televíziu. VESA norma alebo VESA standart totiž nie je nijako viazaný veľkosťou uhlopriečky a môže byť napr. 100x100 alebo 400x200mm. Akonáhle budete poznať veľkosť VESA, zistite si hmotnosť Vašej TV. Uhlopriečka Vašej televízie nie je dôležitá, pretože väčšina držiakov je použiteľná aj na väčšiu uhlopriečku ako je uvedené výrobcom - tento údaj je vždy iba orientačné a nemá vplyv na funkčnosť ani záruku držiaku alebo stojanu na Tv.

Ak si teda zistíte VESA štandart a hmotnosť Tv, je veľmi ľahké vybrať si správny držiak alebo stojan. U každého výrobku totiž uvádzame ako podporované VESA štandarty, tak aj nosnosť. Uvedená odporúčaná uhlopriečka televízie je naozaj iba orientačný a nie je podstatná, vždy je nutné iba aby držiak podporoval VESA standart vašej Tv a mal dostatočnú nosnosť. Ak máte Tv alebo monitor napr. S hmotnosťou 29kg a páči sa Vám držiak, ktorý má nosnosť 30kg, môžete bez obáv držiak kúpiť. Všetky uvedené nosnosti sú poddimenzované a držiaky aj stojany vždy bez problémov zvládnu aj maximálnu záťaž.

Pokiaľ si aj tak neviete rady a chcete aby sme Vám navrhli správny držiak alebo stojan na Tv, využite naše ODBORNÉ PORADENSTVO. Po vyplnení požadovaných údajov Vám zašleme ponuku vhodných držiakov podľa Vašich požiadaviek presne na mieru.

Môžete využiť tiež odborného poradenstva na tel: +420 733 701 897 - iba v pracovné dni od 8:00 do 14:00 hod. Nebojte sa nás opýtať, sme tu pre Vás.

Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
Kde nás nájdete

Fiber Mounts s.r.o. 

Úprkova 1941 - v areálu Šohaj
696 62 Strážnice

Kontaktujte nás
(Po-Pia, 7-14 hod.)
2015 © Fiber Mounts s.r.o. Všetky práva vyhradené.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk