1. Úvod
  2. O NÁS
KTO SME

Sme špecializovaný on-line obchod s držiaky stolíky stojany na LCD plazma LED TV a monitory.Spoločnosť Fiber Mounts s.r.o sa ako jediná na českom a slovenskom trhu zamerala výlučne na problematiku držiakov, stolíkov, stojanov na LCD plazma TV, preto Vám ponúka profesionálne služby v tejto problematike.

 

Televízny stojan   

Poskytujeme najširšiu ponuku držiakov na LCD plazma a LED TV, stolíkov na TV a profesionálnych  stojanov na prezentácie. Ďalej ponúkame široký sortiment doplnkov - policena DVD a video, držiaky projektorov, držiaky reproduktorovkrycie lišty kabeláže a dalšie. Ručíme za najnižšie ceny nami ponúkaného tovaru a odborné poradenstvo vrátane profesionálnych služieb.

O kvalite našich výrobkov a nízkej cene svedčí i to, že sú veľmi často využívané aj na verejných miestach - nemocnice, školy, úrady, športové, informačné a výukové centrá, hotely a reštaurácie a ďalšie. Naše profesionálne stojany využíva mnoho spoločností na prezentáciu svojich produktov na výstavách a veľtrhoch.

V našej ponuke nájdete všetky typy držiakov: držiaky na LCD, držiaky na plazmy, držiaky na LED TV, držiaky na klasické TV ( staršie typy), držiaky na reproduktory, držiaky na projektory, držiaky na DVD. Ďalej ponúkame profesionálne stojany na TV, ktoré sú vhodné ako do domácností, tak do firiem a spoločností propagujúcich svoje služby a produkty. A ten koho nezaujme držiak ani stojan na TV, si určite vyberie z veľmi širokej ponuky veľmi kvalitných televíznych stolíkov: stolíky na TV, stolíky na LCD, stolíky na plazmy, stolíky na LED televizory.

Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
Kde nás nájdete

Fiber Mounts s.r.o. 

Úprkova 1941 - v areálu Šohaj
696 62 Strážnice

Kontaktujte nás
(Po-Pia, 7-14 hod.)
2015 © Fiber Mounts s.r.o. Všetky práva vyhradené.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk